Вітаю Вас Гість | RSS

НООКРАТІЯ - ВЛАДА РОЗУМУ

Субота, 28.03.2020, 14:25
Головна » Статті » Мои статьи

Від безвладдя – до Влади Розуму

5 березня 2014 року у приміщенні колишнього будинку політпросвіти (вул. Комсомольська, 58) відбуватимуться збори громадськості, присвячені формуванню  інститутів громадянського суспільства в регіоні. Початок – о 18:30.

Організатори – «Громадянський сектор», «Земля і Воля» й «Українська Національна партія Ноократії».

Напередодні заходу Провід УНПН виступив з наступним зверненням до громадськості регіону.

«Шановні земляки!

Наша партія не підтримувала Євроінтеграцію до 20 листопада 2013 року, коли стало очевидним – доля країни знаходиться в руках людей, які брутально маніпулюють свідомістю своїх співгромадян й іншого виходу, ніж рішучий супротив режиму, у вільно мислячих громадян немає.

Впродовж трьох місяців ми не робили жодної заяви, яка б могла зашкодити революційній справі.

Сьогодні ми заявляємо: наша згода на підписання асоціації з Євросоюзом не означає нашої автоматичної згоди на вступ України до Європейського Союзу.

Так само, абсолютно усвідомлюючи ризик втрати територіальної цілісності Україною, ми виступаємо за офіційне набуття нашою державою нейтрального позаблокового статусу.

Сьогодні існує величезний ризик другої хвилі революції, в ході якої представники радикальних організацій, яких нині практично усунено від участі в формуванні нової системи влади, застосують перевірені методи, за допомогою яких був повалений режим Януковича й сформують нову владу вже без участі колишніх «опозиціонерів».

Зважаючи на це, ми запрошуємо усіх громадян до розробки принципово нової системи державного устрою зараз, коли усе необхідно розпочинати «з нуля». Попереду величезна робота у психологів, правознавців та спеціалістів інших наук, які мають розробити нові механізми державного управління, застосуванню яких можна буде навчити кожного адекватного громадянина.

Ця робота має розпочатись негайно, тому давайте використаємо шанс, за який заплачено кров’ю наших співгромадян – незалежно від того, на якій стороні протистояння вони опинились. Чесні люди повинні визнати помилки минулого й порозумітись заради спільного майбутнього.»

Категорія: Мои статьи | Додав: noocracy (04.03.2014)
Переглядів: 332 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: