Вітаю Вас Гість | RSS

НООКРАТІЯ - ВЛАДА РОЗУМУ

Четвер, 20.06.2024, 07:25
«Людство, взяте в цілому, стає могутньою геологічною силою. І перед ним, перед його думкою та працею, постає питання про перебудову біосфери в інтересах вільно мислячого людства як єдиного цілого. Цей новий стан біосфери, до якого ми, не помічаючи цього, наближаємось, і є «ноосфера».  (В. І. Вернадський, "Декілька слів про ноосферу").

"Ідея пропаганди будується на тому, що нові ідеї проникають у суспільство й "оволодівають масами"  з допомогою активно мислячої меншості." (Е. Бернейс, "Пропаганда")
 
"Істина сильна, істина має бути понад усе, і якщо яке-небудь співтовариство вважає, що відкрило цінну істину, то розповсюдження її є не привілеєм, а обов'язком." (Е. Бернейс, "Пропаганда")
 
"Будь-які достойні схвалення дії можуть не здійснитись, якщо не справлять враження на публіку." (Е. Бернейс, "Пропаганда")

"Щоб знати людей, треба знати людину, а щоб знати людину, треба знати реальність та її закони. Не існує поняття держави, яке, у  основі, не було б поняттям життя. Це є філософия або інтуіція, ідейна система, яка розвивається у логичну конструкцію, або знаходить вираження у баченні або у  вірі, але це завжди, принаймні у можливості, органічне вчення про світ." (Б. Муссоліні, "Доктрина фашизму")
 
"Велика енергія народжується лише для великої мети." (Й. Сталін)