Вітаю Вас Гість | RSS

НООКРАТІЯ - ВЛАДА РОЗУМУ

Субота, 28.03.2020, 14:41
Головна » Статті » Мои статьи

ПРОГРАМНІ ПРИНЦИПИ УНПН
ПРОГРАМНІ ПРИНЦИПИ УНПН

1. Знання - вища цінність. Ми повинні знати, для чого існує Всесвіт, аби зрозуміти, для чого існуємо ми. Відмова від знання є найтяжчим злочином людини проти самої себе.

2. Ніхто не живе сам по собі. Кожна людина - частина єдиної системи, у якій живуть інші люди. Слова, вчинки й думки кожного впливають на усіх - відтак життя кожного стосується усіх так само, як й життя усіх стосується кожного.

3. Українські національні інтереси, так само як й інтереси будь-якої іншої здоровомислячої нації, полягають у служінні глобальним інтересам людства.

4. Розвиток науки є першочерговим завданням. Участь у наукових дослідженнях - цивілізаційний обов'язок кожної людини, який не може обмежуватись виключно роботою вчених.

5. Розвиток системи колективного мислення: відкриття нових можливостей для комунікації людей, пошуку партнерів для реалізації спільних проектів й забезпечення інформаційної безпеки - єдиний шлях до соціальної гармонії.

6. Покращення якості індивідуального мислення й максимальне використання інтелектуального потенціалу кожної людини тягне за собою природне покращення якості життя (здоров'я, добробут, особисте життя) кожної людини, нації й людства в цілому.

7. Забезпечення постійної готовності до надзвичайних ситуацій - від локальних нещасних випадків, закінчуючи війнами та глобальними катастрофами.
Категорія: Мои статьи | Додав: noocracy (04.03.2014)
Переглядів: 284 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: