Вітаю Вас Гість | RSS

НООКРАТІЯ - ВЛАДА РОЗУМУ

Недія, 31.05.2020, 03:03
Головна » Статті » Мои статьи

Керівництво до дії
1. Ноократія – система бездоганного управління нацією, як невід’ємною частиною людства.
 
2. Основа бездоганного управління – істинна інформаційна картина світу.
 
3. Для того, щоб людьми можна було маніпулювати – достатньо внести у інформаційну картину світу неточності, які вони приймуть за істину.
 
4. Кожна людина має завчені моделі поведінки, які практикує відповідно до різних життєвих ситуацій.
 
5. Ноократами є люди, які вміють приводити моделі поведінки у відповідність до істинної інформаційної картини світу.
 
6. Модель ноократичної поведінки – інформаційна дисципліна. Сумлінно перевіряти інформацію, виявляти джерела достовірної та недостовірної інформації, й нести відповідальність за розповсюджену інформацію.
 
 7. У інформаційній війні перемагає той, хто нав’язав іншим свій світогляд. Ноократи відстоюють світогляд, який відповідає істинній інформаційній картині світу.
 
8. Світогляд керує людьми. Той, хто вірить у правосуддя – живить своєю життєвою силою прокурорів та адвокатів. Той хто вірить у бога – живить своєю життєвою силою церковників. Той хто ні вірить ні у що, а живе керуючись виключно знаннями – живить своєю життєвою силою науку, що розширює можливості для виживання людства.
 
 9. Ніщо не допомагає маніпулювати людьми так, як це робить страх. Людина може боятись «правосуддя» навіть тоді, коли поруч немає жодного «правоохоронця». Насправді страх перед покаранням змушує людей коритись перед несправедливістю, визнаючи її правилом гри.
 
10. Модель ноократичної поведінки – психологічна дисципліна. Постійно усвідомлювати, що інстинкти та рефлекси можуть змусити робити неправильні речі, тому – постійно розширювати свідомість, вміти зосереджувати волю та долати свій страх.
 
11. У психологічній війні перемагає той, хто до останнього зберігає волю до перемоги. Завжди слід пам’ятати, що цю волю підривають як лестощами та погрозами, так й дрібною брехнею, з якої складається брехня велика.
 
12. Ноократ не може йти на світоглядні компроміси. Він несе відповідальність перед космосом за достовірність відображення інформаційної картини світу. Перевитрати енергії відбуваються внаслідок неправильної оцінки завдань й компенсуються життєвою силою тих, хто погодився з недостовірною інформаційною картиною світу.
 
13. Головний ресурс ноократів – рішучість, що характеризується швидкістю прийняття рішень та втілення їх у життя. Будь-яка маніпуляція можлива лише по відношенню до людей, що сумніваються у своїх рішеннях. Той, хто приймає рішення – має шанс, що воно виявиться правильним. Той, хто рішень уникає - ніколи не вчинить правильно.
 
 14. Запорука успішності ноократів – перевага знаючих над віруючими. Знаючі люди завжди прийматимуть кращі рішення, відтак – краще впливатимуть на ситуацію.
 
 15. Бездоганне управління – здатність донести до свідомості людей істинну інформаційну картину світу. Люди, які знають усе, не зроблять чогось неправильного – відтак не потребують нагляду за собою.
 
16. Модель ноократичної поведінки – відповідальність за достовірність знання, та за наслідки прийнятих на їхній основі рішень. Достатньо самої відповідальності, щоб відкинути недостовірні знання. Відповідальності достатньо й тоді, коли необхідно прийняти будь-яке рішення.
Категорія: Мои статьи | Додав: noocracy (12.11.2009)
Переглядів: 758 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Motleycat   [Матеріал]
Ребята! А кто автор данного "шедевра"?
Чем вы можете доказать, что владеете этими вселенскими истинами? Вообще-то все это сайентологией попахивает.

Ім`я *:
Email *:
Код *: